Momentálně nechodím na mši

Vítejte na Katolíci pojďte domů! Jsme tady abychom vám pomohli začít nebo pokračovat na vaší cestě víry, aby jste nalezli opravdový mír, štěstí a smysl života.

Jedno staré rčení říká: “Katolík jednou, katolík napořád.” Možná, že jste se nachvilku nebo na delší dobu vzdálili od Katolické církve a teď cítíte, že vás vaše srdce volá zpátky. Proto jsme tady.Víte-li nebo ne zda se chcete vrátit do katolické církve, jsme tady abychom vám pomohli podívat se na věc z jiné perspektivy. To tajemné pnutí ve vás, které vás nutí znovu se zamýšlet o vaši víře, přichází přímo od Boha. Váš Nebeský Otec touží po vztahu s vámi, v Církvi, jenž byla založena Ježíšem před 2000 lety. Čeká na vás s otevřenou náručí.

Udělejte si čas na prostudování všech zdrojů, které zde nabízíme a které vám pomůžou dozvědet se víc o vaší cestě domů, do katolické církve. Víme, že možná máte otázky a možná potřebujete vyřešit svá dávná zranění předtím, než se budete cítit svobodně opět vstoupit do vztahu s Ježíšem nebo Jeho Církví. Rozumíme vám. Nejste sami.

Církev má pádné odpovědi na všechny vaše otázky. Katolická církev nikdy nezakolísala ve svém poslání šířit poselství lásky a pravdy po celé Zemi. Pán Ježíš chce, abychom všichni poznali Jeho pravdu, aby jsme ji mohli celým srdcem přijmout a žít podle ní. On sám nám připomíná: “Pravda vás vysvobodí”(Jan, 8;32). Pokládejte tohle za znamení a pozvání pro vás – znovu objevit pravdu, zázrak a tajemství katolické víry. Jsme vaše rodina. Vítejte doma!

Najděte farnost, kterou nazvete svým domovem

Pomoc při hledání fary ve Vašem okolí. MassTimes.org

Hledat