Nejsem katolík – jsem protestant, evangelík, nebo jiného vyznání

Nejsem katolík, ale rád bych věděl víc o tom, co katolická církev učí a proč.

V Katolíci pojďte domů rozumíme, že máte otázky o katolické církvi. Jsme tady abychom poskytli smysluplné odpovědi na vaše dotazy.Pokud jste otevřeni a chcete vidět, co vám Bůh nabízí, možná budete překvapeni tím, co naleznete při zkoumání katolické víry. Mnoho lidí, kteří věnují čas studiu katolického učení brzy zjistí, že ve skutečnosi nemají námitky, které si mysleli, že mají. Konvertiti ke katolické víře v průběhu mnoha staletí objevili neměnné “katolické” učení raných církevných otců odkrýváním bohatých a rozsáhlých dějin katolické církve, které se datují až k samotnému Kristovi.

Arcibiskup Fulton Sheen jednou řekl: “V této zemi (USA) není ani 100 lidí, kteří nenávidí katolickou církev, ale jsou tu miliony, kteří nenávidí to, co si myslí, že katolická církev je.”

Pamatujte, že katolická církev existuje už po 2000 let. Za ta léta bylo vzneseno nevýslovné množství otázek a námitek o jejím učení a praxi. Odpovědi na ně existují. Stojí za váš čas, aby jste je hledali.

Bůh chce, aby jsme všichni poznali a pochopili Pravdu, abychom ji celým srdcem přijali a žili podle ní. Kristus nám připomíná: “Pravda vás vysvobodí”(Jan, 8;32).

Děkujeme, že jste věnovali svůj čas nahlédnutí do katolické církve. Nabízíme vám množství zdrojů k prozkoumání, které vám můžou pomoci na vaší cestě hledání pravdy. Nebojte se klást otázky. Chceme vám pomoct najít odpovědi!

Bůh vás žehnej na vaší cestě!

 

Najděte farnost, kterou nazvete svým domovem

Pomoc při hledání fary ve Vašem okolí. MassTimes.org

Hledat